Oferta szkoleniowa

Szkolenie: Kluczowe kompetencje cyfrowe

Szkolenie skierowane jest dla pracowników firm, instytucji publicznych, uczestników projektów oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych. Program szkolenia opiera się o standard ICDL WORKFORCE. Celem szkolenia jest wzmocnienie kompetencji cyfrowych oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą, uporządkują i rozszerzą swoją wiedzę na temat skutecznego wykorzystania aplikacji i technologii, niezbędnych w efektywnej pracy. Absolwent Szkolenia otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu potwierdzające nabycie wiedzy i umiejętności.

Szkolenie Kluczowe kompetencje cyfrowe przygotowuje do egzaminów ICDL. Zgodnie z załącznikiem nr 2 do Wytycznych w zakresie monitorowania postępu rzeczowego realizacji programów operacyjnych na lata 2021-2027 certyfikat ICDL (wcześniej ECDL) jest kwalifikacją, a Polskie Towarzystwo Informatyczne – instytucją certyfikującą dla tej kwalifikacji. W Training and Development współpracujemy z egzaminatorami ICDL, dzięki czemu oferujemy możliwość zakończenia kursu egzaminem potwierdzającym podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy szkolenia w poniższych modułach ICDL WORKFORCE:

• Podstawy pracy z komputerem
  • Podstawy pracy w sieci
  • Przetwarzanie tekstów
  • Grafika menadżerska i prezentacyjna
  • Współpraca online
  • IT security
  • RODO
  • Praca zdalna
  • Rozwiązywanie problemów

Aby uzyskać więcej informacji nt. organizacji szkolenia napisz do nas kontakt@dandy.edu.pl